پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری استان سمنان
پرسش و پاسخ با کارشناسان پارک
بستن
سبد سفارش
سبد سفارش
مدیریت سفارش‌هایی که به سبدسفارش اضافه شده است
| مجموع مبلغ سفارش: 0 ریال |
##id##
##TaskCol##
##NameCol##
##PriceCol##
##CountCol##
##EntiretyCol##
##id##
عملیات
نام
هزینه
تعداد
جمع کل (ریال)
##id##
 
 
جمع کل:
 
0

لطفا برای ثبت سفارش دکمه «ثبت نهایی سبد سفارش» را کلیک کنید
صبر کنید Waiting درحال انجام عملیات...
لطفا قبل از ثبت نهایی سبد سفارش وارد سامانه شوید
1 http://www.sstp.ir/Page/Public/NewsView.aspx?IdNews=188
نام کاربری یا رایانامه
 
گذرواژه
 


1 ~/Page/User/AdminHome.aspx
نام کاربری یا رایانامه
 
گذرواژه
 
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷
www.sstp.ir
1
راه اندازی نهایی نمایشگاه مجازی محصولات پارک علم و فناوری استان سمنان ## ویدئوهای فناوری ## معرفی پارک علم و فناوری استان سمنان ## شاهرود، بهشت کویر ##
 

 


نمایشگاه جهانی خدمات GES 2016 

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند نمایشگاه جهانی خدمات GES 2016  ، از  تاریخ 95/02/01 لغایت 95/02/04 در هندوستان برگزار خواهد شد  ... .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  میتوانند به آدرس  www.commerce.nic.in مراجعه فرمایند .

 


چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران 

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، از  تاریخ 95/02/05 لغایت 95/02/08 برگزار خواهد شد  ... .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  میتوانند به آدرس  www.iranlabexpo.ir مراجعه فرمایند .

جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته با رویکرد دانشگاه کارآفرین

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته با رویکرد دانشگاه کارآفرین، در تاریخ 95/03/03 در دبی برگزار خواهد شد  ... لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال طرح ها به دبیرخانه جشنواره تاریخ 94/12/20 می باشد .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  میتوانند به تارنمای جشنواره با آدرس  www.dubaiifact.com مراجعه فرمایند .

 


اولین جایزه شهید دکتر مسعود علیمحمدی در ریاضیات

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند اولین جایزه شهید دکتر مسعود علیمحمدی در ریاضیات قرار است از سال 95 به رساله های دکتری برگزیده در رشته ریاضیات اعطا گردد.. متقاضیان لازم است مدارک و مستندات خود را تا 31 تیر ماه سال 95 به نشانی www.ipm.ir/alimohammadi95/mathematics ارسال نمایند .

به اطلاع کلیه شرکتهای فعال در حوزه­های ارتباطات، اتوماسیون، رایانه، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی میرساند پیرو مذاکرات انجام شده توسط رییس محترم پارک با «صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك (صدا)» کلیه علاقمندان میتوانند کاربرگ درخواست تسهیلات از این صندوق (پیوست) را به منظور امکان بررسی، ارزیابی ارایه و بهره‌مندی از تسهیلات در قالب تحقیقات، نمونه‌سازی، تولید نیمه‌صنعتی و غیره تکمیل و حداکثر تا تاریخ شنبه مورخ 24/11/1394 به اداره موسسات پارک تحویل و یه به آدرس ایمیل ip@sstp.ir ارسال نمایند.

در ضمن، اطلاعات تماس صندوق فوق‌الذکر در ذیل ارایه شده است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، با جناب آقای شفاعی (داخلی 413) تماس حاصل فرمایید.

 شایان ذکر است جناب آقای مهندس بیاری نماینده محترم صندوق روز 1شنبه مورخ 25/11/1394 از ساعت 8 لغایت  14 در ساختمان پارک آماده پاسخگویی و رفع نواقص احتمالی موجود در پرسشنامه ها پیوست میباشند.

عزیزان میتوانند ضمن در دست داشتن کاربرگ و کلیه مدارک پیوست در تاریخ مذکور به پارک مراجعه نمایند.

 

 صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك (صدا)

نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر، خیابان دوم (پژوهشگاه)، پلاک ٢١

صندوق پستی: ١٣٣٣- ١٤١٥٥ تهران

تلفن: ٣ - ٨٨٧٤٨٠٦٠  

نمابر: ٨٨٧٤٨٠٤٠

وب گاه: http://www.esfrd.ir


سومین همایش تخصصی حوزه های کشاورزی، دامپروری و صنایع وابسته

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند سومین همایش تخصصی حوزه های کشاورزی، دامپروری و صنایع وابسته در  تاریخ 11 و 15 اسفندماه 1394 در کشور قزاقستان با همت پارک علم و فناوری خراسان رضوی خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش میتوانند با شماره تماس 05136062293 تماس حاصل فرمایند .

بنیاد ملّی نخبگان با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع ­های برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آنها به ­منظور رسیدن به محصولی دانش­ بنیان و تکمیل چرخة نوآوری و تبدیل دارایی­ های فکری به ثروت، جشنواره­ های منطقه­ ای رویش را برگزار می­کند. از این رو مخترعان گرامی می­توانند با نام ­نویسی و شرکت در جشنواره­ه ای مذکور، اختراع خود را در رقابتی سالم مورد ارزیابی قرار دهند. اختراع ­هایی که در این جشنواره ­ها به تأیید هیئت داوران برسند، می توانند از تسهیلات بنیاد برای طی  مسیر توانمندسازی اختراع ­های برگزیده بهره ­مند شوند. این مسیر از سه ایستگاه با نام­های «اختراع ­های سطح 3»، «اختراع­ های سطح 2» و «اختراع ­های سطح 1» می­گذرد.

شایان ذکر است نام­ نویسی از متقاضیان شرکت در جشنواره، از طریق وبگاه بنیاد ملّی نخبگان به نشانی www.bmn.ir و همچنین وبگاه بنیاد نخبگان استان میزبان باتوجه به جدول زمانبندی برگزاری جشنواره ­ها صورت می­ پذیرد.

به منظور تسهیلِ شرکت مخترعان در جشنواره های منطقه ای اختراعات (رویش)، هشت پهنه برای برگزاری جشنواره در کشور در نظر گرفته شده است که هر سال یکی از استان های پهنه، میزبان آن است. برنامة زمانبندی جشنواره برای سال 1394 به شرح جدول زیر است
 

رديف

جشنواره

زمان برگزاری

استان میزبان

استان های پهنه

1

پهنۀ 4

مرداد 1394

خراسان جنوبی

خراسان رضوی و خراسان شمالی

2

پهنۀ 7

شهریور 1394

لرستان

ایلام، کرمانشاه، کردستان و همدان

3

پهنۀ 3

مهر 1394

مازندران

گیلان، گلستان، قزوین و سمنان

4

پهنۀ 5

آبان 1394

سیستان و بلوچستان

یزد، کرمان و هرمزگان

5

پهنۀ 8

آذر 1394

مرکزی

اصفهان، چهارمحال و بختیاری و قم

6

پهنۀ 6

دی 1394

خوزستان

فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر

7

پهنۀ 1

بهمن 1394

البرز

تهران

8

پهنۀ 2

اسفند 1394

آذربایجان شرقی

آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان

 

علاقمندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت استفاده از شرایط حضور در جشنواره رویش پیش رو با عنوان «جشنواره رویش آذربایجان شرقی» به سایت آن به آدرس  http://bmn.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=3&pageid=6510  مراجعه نمایند.

 

 


ششمین جشنواره ملی فاوا با شعار از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان : الگوهای موفق

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند ششمین جشنواره ملی فاوا با شعار از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان : الگوهای موفق در  اردیبهشت ماه 95 توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  میتوانند به نشانی www.fastfava.ir مراجعه فرمایند .

کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی با تاکید بر توسعه دانش کاربردی در زمینه توسعه استراتژی دیجیتال شرکت ها و بهره گیری از ابزارهای تبلیغات دیجیتالی در  27 بهمن ماه 94 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار میگردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کنفرانس مربوطه میتوانند به نشانی www.digiadconf.ir مراجعه فرمایند .
 

 

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند اولین همایش ملی فرایندهای پالایشگاهی را با تاکید بر تکنولوژی های نوین شامل بنزین سازی -CCR, آیزوماکس و روغن سازی در  28 بهمن ماه 94 در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار میگردد.. علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دانشگاه به نشانی  www.srp1.ir  مراجعه فرمایند .
 
 

 

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند موسسه توسعه کسب و کار هاتف با هدف حمایت و تقویت شرکتهای دانش بنیان و ارایه خدمات توانمند ساز به آنها به همت جمعی از اساتید و مدیران دانشگاه صنعتی شریف در قالب نهاد خصوصی تاسیس شده است. ماموریت اصلی این شرکت بستر سازی و تسهیل فرآیندهای توسعه فناوری با رویکرد تامین الزامات اقتصاد مقاومتی است. علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه به نشانی www.haatefgroup.ir مراجعه فرمایند .


 

مسابقات ابتکارات و نواوری دانش اموزی

به اطلاع میرساند پارک علم و فناوری یزد در نظر دارد مسابقه ای تحت عنوان مسابقات ابتکارات و نواوری دانش اموزی برگزار نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام میتوانند با شرکت دانیال پارس بعنوان مجری برگزاری نمایشگاه با شماره تماس 03536272020-22 تماس حاصل فرمایند.


 

 
آشنایی با نحوه ارزیابی و حمایت های موجود از شرکت های دانش بنیان
به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند موسسه سامان سرمایه با هدف آشنایی بیشتر شرکت های علاقمند به اخذ مجوز دانش بنیان و بهره مندی از مزایای آن،کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با نحوه ارزیابی و حمایت های موجود از شرکت های دانش بنیان برگزار می نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام میتوانند با سرکار خانم بسنده با شماره تماس 02166530512 تماس حاصل فرمایند.


یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر

به اطلاع کلیه شرکت­ها و موسسات فناور میرساند یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر در آذر ماه سال جاری  برگزار میگردد . علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.best-idea.irمراجعه نمایند.


رویداد کمپ ایده

به اطلاع میرساند رویداد کمپ ایده در تاریخ 94/07/15 لغایت 94/07/17 با هدف کمک به توسعه و هدایت ایده های خلاقانه به سمت راه اندازی کسب و کار و خلق ثروت، در محل سالن همایش های پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین برگزار می گردد . علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره 02833697200 داخلی 116 تماس حاصل فرمایند.

 

 

 


 

 

 

کسر خدمت سربازی استعدادهای برتر مقاطع تحصیلات تکمیلی

به اطلاع  میرساند دفتر منطقه ای نخبگان شهید فهمیده آمادگی خود را جهت اتصال شبکه همکاران تحقیقاتی به بخش دفاع ( کسر خدمت سربازی ) اعلام میدارد . علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارسال مدارک خود می توانند با شماره تماس 02333336646 تماس حاصل فرمایند.

 

 

 


 

 

 

حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه محیط زیست

پیرو تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد، مذاکراتی در خصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه محیط زیست صورت گرفته و مقرر شد شرکت های مذکور در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه تایید صلاحیت به منظور بهره مندی از حمایت های لازم، درخواستهای خود را به این سازمان ارسال تا از طریق این معاونت به سازمان ملی استاندارد معرفی شوند . لذا متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانند به پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی www.doe.ir مراجعه نمایند.


 


 

 

شرايط ويزه سربازي براي افرادفعال درشركت هاي دانش بنيان

به اطلاع کلیه شرکت های دانش بنیان میرساند شیوه نامه ای تحت عنوان دانش اموختگان برتر فناور تهیه شده است تا افراد کلیدی و کارشناسان خبره شرکت های دانش بنیان هم بتوانند از خدمات نظام وظیفه تخصصی استفاده نموده و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شوند.علاقمندان جهت درج تقاضای خود به منظور استفاده از این مزایا می توانند با مراجعه به وب سایت http://soraya.bmn.ir مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایند.

 

 


 

 

 

راه اندازی سامانه تجاری سازی طرح‌های دانش بنیان

به منظور سهولت در ارسال درخواست و ارزیابی طرح‌های تجاری‌سازی واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به راه‌اندازی «سامانه تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان» به نشانی الکترونیکی http://fs.isti.ir نموده است. شرکت‌ها و موسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان و مراکز رشد وابسته می‌توانند با مراجعه به وبگاه مذکور نسبت به ثبت نام و دریافت کد کاربری و رمز عبور و سپس تکمیل پرسشنامه مربوطه اقدام نمایند.

 چهارمین کنگره مهندسی نفت

به اطلاع کلیه محققان، پژوهشگران، شرکت­ها و موسسات فناور و سایر متقاضیان می­رساند انجمن مهندسی نفت ایران در بهمن ماه سال جاری اقدام به برگزاری «چهارمین کنگره مهندسی نقت» با همکاری شرکت دانش‌بنیان راتا انرژی نموده است.

اطلاعات تکمیلی متعاقباً به اطلاع کلیه علاقمندان خواهد رسید.

شماره تماس دبیر انجمن:  09123343653

پست الکترونیکی دبیر انجمن: ISPE1998@YAHOO.COM

وب گاه:  ISPE.BLOGFA.COM

 همکاری با نشریه‌ی علمی، تخصصی و ترویجی «اندازه شناسی»

به اطلاع کلیه محققان، پژوهشگران، شرکت­ها و موسسات فناور و سایر متقاضیان می­رساند مرکزی ملی اندازه شناسی اقدام به چاپ و تکثیر نشریه‌ای

علمی، تخصصی و ترویجی با عنوان «اندازه شناسی» نموده است. علاقمندان  جهت چاپ مقالات مرتبط با اندازه شناسی می‌توانند با شماره تلفن‌های:

 8-02632806031 داخلی 2335 تماس و یا به آدرس: کرج، میدان استاندارد، سازمان ملی استاندارد ایران، مرکز ملی اندازه شناسی مراجعه نمایند. 

معرفی مرجع منطقه­ای مالکیت فکری و ارزیابی اختراعات

    به منظور گسترش فعالیت­های مرتبط با ارزیابی و حمایت از اختراعات و نوآوری­ها در سطح کشور، پارک علم و فناوری استان سمنان براساس جزء 3 از بند ج ماده 2 قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت متبوع، به­ عنوان «مرجع منطقه­ای مالکیت فکری»  تعیین شده است. بر این اساس پارک علم و فناوری استان سمنان در منطقه تحت پوشش و در چارچوب سیاست­ها و برنامه­های ابلاغ شده، در ارتباط با ارزیابی اختراعات و نوآوری­ها، حمایت مالی از ثبت و به­ کارگیری اختراعات و هم چنین فرهنگ سازی، آموزش و اطلاع رسانی، فعالیت می­نماید.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به پایگاه اطلاع­رسانی این پارک www.sstp.ir پیوند معاونت فناوری و نوآوری مراجعه نمایند.

  

انجام آنالیزهای XRD و XRF در انواع نمونه­های سنگ­های معدنی در پارک علم و فناوری استان سمنان

 

به اطلاع کلیه محققان، پژوهشگران، شرکت­ها و موسسات فناور و سایر متقاضیان می­رساند آنالیزهای XRD و XRF در انواع نمونه­های سنگ­های معدنی با بالاترین دقت، کمترین زمان و با قیمت رقابتی در پارک علم و فناوری استان سمنان انجام می­شود. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به پایگاه اطلاع­رسانی www.sstp.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 3300276- 0273 داخلی 171 تماس حاصل نمایند.

 

     
 قابل توجه شرکت کنندگان دوره آموزشی

 «تجاری­سازی و انتقال فناوری»

 

به اطلاع می­رساند شرکت کنندگان محترم در دوره آموزشی «تجاری­سازی و انتقال فناوری» جهت دریافت گواهی­نامه دوره آموزشی فوق­الذکر با در دست داشتن فیش واریزی به مبلغ 150.000 ریال به حساب درآمدهای اختصاصی پارک به شماره 2172052988000 بانک ملی مرکزی به نام پارک علم و فناوری استان سمنان، فتوکپی شناسنامه و کارت ملی به اداره خدمات فنی و تخصصی، جناب آقای مهندس سیدجواد رضویان پارک مراجعه نمایند.  

  


 
 


 

                               مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری استان سمنان

   مرکز نوآوری و کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری استان سمنان، از دانش­آموزان و نوآوران علاقمند به فعالیت­های تحقیقاتی کاربردی جهت حضور در این مرکز و بهره­مندی از خدمات و حمایت ­های مالی، معنوی  و قانونی دعوت به­عمل می­آورد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع­رسانی پارک به آدرس www.sstp.ir ، با اداره خدمات فنی و تخصصی به شماره تماس 3300276 الی 9 داخلی 123 ، تماس حاصل نمایند. 

 


مرکز آزمون مهارت­های هفت­گانه

 

   مرکز آزمون پارک علم و فناوری استان سمنان، با دارا بودن مجوز از سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان، آزمون­های مهارت­های هفت­گانه ICDL کارکنان دولت را در شهرستان­های شاهرود، دامغان و میامی برگزار می­نماید. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع­رسانی پارک به آدرس www.sstp.ir  با اداره خدمات فنی و تخصصی به شماره تماس 3300276 الی 9 داخلی 123 ، تماس حاصل نمایند. 

 


 

اطلاعیه ارایه خدمات فنی و تخصصی

پارک علم و فناوری استان سمنان با همکاری مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران دفتر منطقه­ای استان سمنان و گلستان، آمادگی دارد خدمات فنی و تخصصی را در سه حوزه شامل آموزش شامل تدوین محتوا، بهبود محتوا و اجرای آموزش به دو صورت حضوری و الکترونیکی (به صورت بر خط) به کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی ارایه دهد.

  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع­رسانی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به آدرس www.irtci.com می­توانند با اداره خدمات فنی و تخصصی به شماره تماس 3300276 الی 9 داخلی 123، تماس حاصل نمایند.   


شرکت حامیان ایده تا بازار

حامی تجاری­سازی محصولات فناورانه 

علاقمندان می­توانند جهت بهره­مندی از  حمایت­های این شرکت با شماره 2666809- 0311 تماس حاصل نمایند.

        

تجاری سازی

 

تجاری¬سازی محصولات فناورانه


 

پایگاه ایده پردازی سازمان صنایع دفاع

حامی ایده های فناورانه در حوزه دفاعی

علاقمندان می­توانند با ارایه طرح­های نوآورانه در حوزه صنایع دفاعی، از مزایای مادی و معنوی در نظر گرفته شده توسط این پایگاه بهره­مند گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی www.idea-sasad.ir  مراجعه نمایند.

 

 

 


 

                          فراخوان ثبت نام برای دریافت خدمات تجاری­سازی محصولات شرکت­های دانش­بنیان مستقر  

                                                               در پارک علم و فناوری استان سمنان و مراکز رشد وابسته

 

   پارک علم و فناوری استان سمنان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان کارگزار و پشتیبان ارایه خدمات تجاری­سازی به شرکت­های دانش­بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان و مراکز رشد وابسته تعیین شده است. لذا از کلیه شرکت­های واجد شرایط و صاحب صلاحیت که در این پارک و مراکز رشد وابسته به آن مستقر هستند دعوت به عمل می­آید جهت بهره­مندی از خدمات مشروحه ذیل به دفتر تجاری­سازی پارک مراجعه نمایند.

 

خدمات تجاری­سازی قابل ارایه به شرکت­های دانش­بنیان

  از آنجا که گذر از مسیر تولید محصول اولیه تا تجاری‌سازی، فرآیندی پیچیده، پر هزینه و زمان‌بر بوده و نیازمند خدمات متنوع است، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در عرصه تولید علم و ثروت، برای پیمودن این مسیر، همواره با دشواری‌های زیادی روبرو هستند. با توجه به استقرار تعداد زیادی از شرکت‌های دانش­بنیان در پارک علم و فناوری استان سمنان و مراکز رشد وابسته، حجم زیادی از این تقاضاها در سطح ملی و منطقه­ وجود دارد که ارایه خدمات ذیل می­تواند راه­گشای بسیاری از معضلات پیش روی فرآیند تجاری­سازی محصولات شرکت­های فوق­الذکر باشد.

  خدمات تجاری­سازی به مجموعه­ای از خدمات مورد نیاز شرکت­ها و موسسات دانش­بنیان اطلاق می­شود که در راستای تجاری­سازی محصول فناورانه، مورد نیاز شرکت­ها و موسسات می­باشد. این خدمات صرفا در موارد ذیل ارایه می­شود.

 

  1. اخذ استاندارد، مجوز، تاییدیه و گواهی (داخلی یا بین‌المللی)
  2. ثبت اختراع (پتنت) بین‌المللی، ثبت علامت تجاری، تحلیل پتنت، بررسی میزان نوآوری و قابلیت تجاری­سازی اختراع و فروش پتنت
  3. تحلیل فناوری و بازار
  4. تبلیغات و بازاریابی (داخلی و بین‌المللی) منجر به عقد قرارداد فروش
  5. تهیه طرح توجیهی، مطالعه امکان­سنجی و طرح کسب و کار
  6. صدور انواع ضمانت‌نامه
  7. خدمات آزمایشگاهی
  8. بازرگانی خارجی و امور گمرکی منجر به عقد قرارداد فروش
  9. ارایه مشاوره‌های فنی و تخصصی، مدیریتی، مدیریت تولید، مالی و حسابداری، حقوقی (امور بیمه‌ای، مالیاتی و قراردادها)
  10.  رصد فناوری و انتقال فناوری

 

شایان ذکر است بخش قابل توجهی از هزینه­های مربوط به ارایه خدمات  فوق توسط پارک علم و فناوری استان سمنان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین می­گردد.

 

 

 


 

                         فراخوان بازدید پارک علمی تفریحی نو‌آموز

پارک علمی- تفریحی نوآموز پارک علم و فناوری استان سمنان، با مجهز بودن به تجهیزات علمی و تفریحی پیشرفته و مدرن، آماده بازدید و بهره­برداری دانش­آموزان و محققان جوان است.                                     

               متقاضیان بازدید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی­های لازم، می­توانند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع­ 

               رسانی پارک به آدرس www.sstp.ir  با اداره خدمات فنی و تخصصی به شماره تماس 3300276 الی 9

               داخلی 123 ، تماس حاصل نمایند. 

 


 

| نوشته محمد میرشاهی | تاریخ ثبت 1391/10/14 - 10:51 | گروه منوی هدر | آخرین ویرایش 1394/12/24 - 08:35 | 0 نظر | 9673 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
تابلو اعلانات معاونت فناوری و نوآوری

زمان آخرین به‌روزرسانی آمار: 1397/01/31 - 23:10 / به‌روزرسانی بعدی: 1397/02/01 - 23:10
 

انتصاب دکتر سیدمحمد اسماعیل جلالی، رییس پارک علم و فناوری استان سمنان به عنوان عضو گروه تخصصی فناوری کمیسیون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مدیر عامل شرکت پارس‌گاس‌ایما از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سمنان پارک علم و فناوری استان سمنان در چهلمین نشست دوره‌ای گروه بانک توسعه اسلامی در موزامبیک شرکت کرد

یازدهمین جشنواره ملی داستان رضوی (کبوتر حرم)

شعار سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر (5 تیر 1394)؛ بیایید باهم، زندگیمان، جامعه‌مان و هویت‌مان را عاری از مواد مخدر سازیم

تسهیلات مصوب قانون بودجه سال 1394 کل کشور برای شرکت‌ها و موسسات فعال در امور سرمایه‌گذاری و فناوری اطلاعات

نحوه بهره مندی از معافیت های مالیاتی قانون حمایت از شرکت و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات مصوب 1389/08/05

حلول ماه مبارک رمضان گرامی باد

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان (دانش آموختگان برتر فناور)

پنجمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار و عمران شهری

دومین همایش ملی بهبود محیط کسب و کار

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل: بین المللی شدن تنها مسیر توسعه دانشگاه ها است

دیدار اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با رییس، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری استان سمنان

رحلت جانسوز امام خمینی(ره) تسلیت باد

ولادت با سعادت حضرت قائم(عج) گرامی باد

همایش تجاری‌سازی طرح‌های پژوهشی با برخورداری از صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد

همایش تجاری‌سازی طرح‌های پژوهشی با معرفی صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی

استقرار شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در پردیس پارک علم و فناوری استان سمنان

سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد

پورتال سازمان مدیریت بحران کشور

ولادت فرخنده امام حسین(ع)، ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و ولادت امام زین العابدین(ع) مبارک باد

افتتاح رسمی سامانه ایده بازار ایرانی در مرکز رشد واحدهای فناور دامغان پارک علم و فناوری استان سمنان

تسلیت به همکار ارجمند جناب آقای وحید امینیان

هفدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران

27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

مبعث رسول اکرم‌(ص) مبارک باد

گزارش تصویری از بازدید پایه ششم مدرسه ابتدایی بیارجمند از پارک علمی-تفریحی نوآموز

گزارش تصویری از بازدید پایه سوم دبیرستان نمونه دولتی الزهرا از پارک علمی-تفریحی نوآموز

دکتر هراتی‌زاده، مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان خبر داد: ارایه خدمات برخط در مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان

برگزاری سیزدهمین نشست مدیران و کارشناسان و پنجمین جلسه تحلیلی عملکرد مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان در مرکز رشد مهدی‌شهر

تسلیت به همکار ارجمند سرکار خانم فاطمه باقری

پانزدهمین جلسه کارگزاری «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا» در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد

برگزاری جلسه مشترک بین مرکز رشد واحدهای فناور گرمسار و نماینده شرکت ربات‌های صنعتی KUKA آلمان

نمایشگاه فناوری‌های پیشرفته اراک

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی

«دیدبان فناوری» فصلنامه پارک علم و فناوری استان سمنان - سال سوم شماره سوم- پاییز 1393

همایش نقش حمایت از اختراعات و حقوق مالکیت فکری در رشد و توسعه ملی

جشنواره علم و عامِه

جلسه «حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی» در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد

دریافت فایل قالب ارسال پروپوزال به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ولادت امام علی (ع) و روز مرد مبارک